logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

O projekte

Prečo Výhovorky bokom?

Na začiatku stála myšlienka vytvoriť súťaž podporujúcu zdravý životný štýl.

Pri tomto slovnom spojení si väčšinou predstavíme smoothie a návštevu fitka či jogy. Táto téma je však oveľa hlbšia.

Už v antike poznali ideál kalokagatie – harmonického súladu tela a duše.

Súčasná psychológia hovorí pri zdraví o bio-psycho-socio-spirituálnej jednote.

Touto cestou sme sa rozhodli ísť aj my, a preto sme pripravili výzvy, ktoré oslovujú každú z týchto oblastí.

Aj keď ide o súťaž, chceli sme aby odmenou bol už samotný zážitok z plnenia výzvy.

Kto za tým stojí?

Outdoor Institute o.z.

Venujeme sa tvorbe zábavno-vzdelávacích programov pre deti, mládež aj dospelých. Radi robíme veci viditeľne inak. Veríme, že každý by sa mal snažiť robiť to, v čom vidí zmysel a čo ho napĺňa. A jedným z projektov, ktorý nás teší a napĺňa sú aj Výhovorky bokom. Preto spúšťame tento druhý a veríme, že nie posledný ročník. Užite si ho s nami.

Digitálny Nomád s.r.o. & Grafitek.sk s.r.o.

Keď nám z Outdoor Institute o.z. predstavili zámer tohto ročníka súťaže, zaujalo nás to a začali sme meniť nápady na funkčné online riešenia. Rozhodli sme sa podporiť túto myšlienku a zastrešili sme tento projekt po technickej stránke – doména, webhosting, webstránka, dizajn i funkčnosť. Veríme, že 1+1=3 – spoluprácou môže vzniknúť dlhodobo udržateľný projekt a značka. Tvoríme a implementujeme udržateľný marketing.

Iuventa – Slovenský inštitút mládeže

Prvá myšlienka pripraviť zdravú súťaž vyšla práve z Iuventy. Iuventa je štátna organizácia, ktorá sa venuje neformálnemu vzdelávaniu a tvorbe voľnočasových rozvojových programov pre mládež. Organizuje tiež rôzne kurzy pre pracovný a osobný rozvoj pracovníkov s mládežou. Snaží sa byť doplnkom k formálnemu vzdelávaniu takému, ako ho poznáme na školách.

Tak čo! Skúsiš to?

Súťaž trvá od 1.6. do 15.6.

Pravidlá
Výzvy